Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Womar


kategoria:

Nosidełka


Ocena:
3 oceny

Cena: 50 zł
Opis produktu

Womar, Nosidełko Discovery N3

Nosidełko Discovery zostało tak zaprojektowane, aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa, a opiekunowi wygodę. Specjalnie wyprofilowane pasy nośne dopasują się do każdego typu sylwetki. Nosidełko zostało wyposażone w zamek, dzięki czemu możesz łatwo i szybko umieścić w nim swoje dziecko. Kieszonkę z tyłu możesz przeznaczyć na niezbędne w podróży akcesoria. Umożliwia noszenie pociech zwróconych twarzą do opiekuna. Nosidełka WOMAR spełniają surowe Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209- 2:2006. Zgodnie z przepisami poddawane są różnorodnym testom. Użyte do ich produkcji tkaniny posiadają certyfikaty Őko-Tex Standard 100 lub Certyfikat Higieniczny, gwarantujące bezpieczeństwo dziecka oraz najwyższą jakość użytych tkanin.
Oceny użytkowników produktu 

Womar, Nosidełko Discovery N3

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2017-02-25 00:07

Zło

Niezliczona ilość certyfikatów, tylko za co? Bo nosidłem tego produktu nazwać nie można. Klasyczne wisiadło, które ma zły wpływ na rozwój bioderek naszych dzieci. Już nawet na zdjęciu można zauważyć, że dziecko w tym wisiadle wisi na kroczu. Niestety firma Womar już mnie przyzwyczaiła, że dobrych nosideł to ona nie produkuje.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2016-12-19 00:30

WSIADLO a nie nosidlo!

Szczerze mówiąc nie wiem jak można produkować cos takiego. Poczytajcie sobie o ułożeniu bioderek dla tak małych dzieci. Polecam tylko ergonomiczne nosidla, w których nóżki układają się w tzw. żabkę. Nie robcie dziecku krzywdy. To jest WSIADLO a nie nosidlo.
Niestety cena niska oznacza bardzo kiepski produkt.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-24 23:02

Wycieczka to sama przyjemność

Nosidełko rewelacyjne,doskonale wykonane,bezpieczner i wygodne dla dziecka. Maluszek moze podziwiać okolice a takze ma bezpośredni kontakt z rodzicem. Jest to bardzo wazne dla dziecka ten kontakt gdyż jest ono wtedy spokojne bo wie ze rodzic jest,bardzo fajne i godne polecenia

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?