Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Womar


kategoria:

Nosidełka


Ocena:
2 oceny

Cena: ok. 200 zł
Opis produktu

Womar, Nosidełko ergonomiczne Eco

Nosidełko ergonomiczne Womar Eco przeznaczone jest dla dzieci o wadze od 5,5 kg (4–5 miesiąca) do 18 kg (36 miesięcy). Doskonale podtrzymuje kręgosłup dziecka oraz umożliwia ułożenie nóżek w naturalnej dla malucha pozycji „żabki”. Kolejny atut to szeroki i profilowany pas biodrowy, który zwiększa stabilność i bezpieczeństwo dziecka oraz minimalizuje obciążenie kręgosłupa rodzica. Komfort i swobodę zapewnia możliwość noszenia w kilku pozycjach – na brzuchu lub na plecach oraz na biodrze.
Oceny użytkowników produktu 

Womar, Nosidełko ergonomiczne Eco

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-27 22:56

Pomocne i bezpieczne nosidełko

Nosidełko jest bardzo pomocne zwłaszcza gdy maluch chcę cały czas być na rękach. Świetnie też się sprawdza na spacerze. Prawdziwa ulga dla kręgosłupa. Dziecko w nim się nie poci bo jest przewiewne. Nie uwiera nigdzie malucha. Dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Produkt warty polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-06 20:52

doskonała jakość za przystępną cenę

Nosidełko mamy od niedawna, jednak urzekło mnie od samego początku, solidnie uszyte, z wysokiej jakości materiałów. Kilka kolorów do wyboru. Łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy przetrzeć gąbką. Po założeniu mamy blokadę pasa brzusznego, przez co nie ma możliwości wypięcia. Maluch siedzi głęboko i stabilnie w pozycji żabki dla zdrowych bioderek. Na rynku jest nie wiele tego typu nosidełek w przystępnej cenie a zdrowie maluszka i jego stawów jest jednak najważniejsze. Szczerze polecam niezdecydowanym.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?