Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Womar


kategoria:

Nosidełka


Ocena:
6 ocen

Cena: 240 zł
Opis produktu

Womar, Nosidło ergonomiczne Zaffiro eco design

Nosidełko ergonomiczne eco umożliwia bezpieczne i komfortowe noszenie pociechy w trzech różnych pozycjach: z przodu, z tyłu oraz na biodrze rodzica.Przeznaczone dla najmłodszych pociech (od 4-5 miesiąca życia), jak i większych szkrabów (do 36 miesiąca życia). Ergonomiczna budowa i łatwy system regulacji pozwala na noszenie zarówno przez osoby o smukłej, jak i postawnej budowie ciała. Model eco design cechuje się nie tylko sportowym designem, ale i praktycznymi rozwiązaniami - ukłonem w kierunku rodziców noszących swoje pociechy jest tutaj dodatkowa regulacja szelek, bardzo przydatna w przypadku osób o niskim wzroście. Dużym ułatwieniem jest też obszerna kieszonka, w której znajdzie się miejsce na śliniak lub inne drobiazgi. Podgłówek wypełniony miękką wyściółką solidnie podtrzymuje główkę maleństwa zapobiegając jej niekontrolowanemu odchyleniu.
Oceny użytkowników produktu 

Womar, Nosidło ergonomiczne Zaffiro eco design

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 18:57

nosidło

Bardzo dobrej jakości nosidełko , porządnie wykonane z wysokiej jakości materiałów . Jak dla mnie odrobinkę zbyt smutna kolorystyka , jak dla takiego malutkiego bobaska powinno być bardziej kolorowe i dziecięce . Poza tym nie mam żadnych innych więcej zastrzeżeń .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2015-02-20 20:41

super

Mozliwość noszenia dziecka w trzech różnych pozycjach: z przodu, z tyłu oraz na biodrze to dla mnie pełna rewelacja. Bardoz podoba mi się także kolorystyka nosidła, możliwość użytkowania go aż do wieku 36 miesięcy przekonuje mnie jeszcze bardziej. Jak dla mnie super.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-11 18:34

na podróż, spacer czy do sklepu idealne!

Szukając nosidełka idealnego dla naszej pociechy, zdecydowaliśmy się właśnie na Womar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Łatwy w użyciu, a co ważniejsze może je zakładać zarówno mąż, jaki ja. Plus za możliwość noszenie pociechy w trzech różnych pozycjach: z przodu, z tyłu oraz na biodrze (moja ulubiona pozycja). W fajnej kieszonce zawsze nosimy nieodzowny element-smoczek! Dziecko w zalecanej prze ortopedów i fizjoterapeutów pozycji na "żabkę" jest blisko rodzica, czuje się bezpiecznie. Moja córka uwielbia być noszona w nosidełku. I do tego w ciągłym ruchu! Dla niej rewelacja! Dla mnie też. Mam wolne ręce, a jednocześnie mam też dziecko przy sobie. Układ idealny! I mój kręgosłup jakość bardzo nie odczuwa małego ciężarku, gdyż szelki i pas są naprawdę ułożone tak, by nie obciążać. A i dziecko ma wygodnie. I bezpiecznie. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina woźniak
Karolina woźniak

2015-02-09 21:39

Dobre

Jedno z lepszych na rynko nosidełek. Chyba najleposzą funkcją jest możliwośc noszenie dziecko w trzech pozycjach-pozycja na biodrze jest wygodna i bezpieczna. Badzo solidne nosidełko,łatso sie je zakłada i czyści. Dziecko ma pełną wygodę,zarówno jeśli chodzi o ułożenie nóżek jak i o przepuszczalnośc powietrza.Daje rade nawet w upały

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-04 11:09

nosidełko

Szczerze mówiąc nie jestem zbyt zadowolona . Ze względu na to , że bardzo dużo podróżujemy kupiliśmy , wygląda ładnie i estetycznie jednak w naszym przypadku , zwłaszcza w ciepłych krajach zupełnie si,ę nie sprawdziło , nie jest zbyt wygodne w użyciu dla rodzica , który taszczy w nim dziecko .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Jakóbczak
Anna Jakóbczak

2015-02-01 23:37

Bardzo ładne

Siostra parę miesięcy temu kupiła nosidełko dla synka i jest bardzo zadowolona. Może w nim nosić maluszka z przodu, tyłu i na biodrze co ułatwia jej codzienne czynności oraz wyjścia z dwójką dzieci na spacer.
Nosidełko bardzo dobrze i szybko można dopasować do figury i wysokości.
Nosząc nosidełko przez dłuższy czas siostra nie ma problemów otarciami i z odparzeniami na skórze.
Nosidełko jest wygodne, solidne i ładne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?