Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WOŚP rozdaje Apteczki Małego Ratownika

| aktualizacja: 03.03.2016 | 0

Apteczki są przeznaczone dla uczniów klas 1-3, którzy wzięli udział w programie "Ratujemy i uczymy ratować". Apteczki zostaną przesłane do szkół za darmo. WOŚP czeka na zgłoszenia do 31 marca.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
WOŚP
fot. wosp.org.pl
Ogólnopolski Program Edukacyjny "Ratujemy i uczymy ratować" działa od 2006 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i szkół. Dzieci uczą się w tym programie podstaw udzielania pierwszej pomocy. W wyrazie uznania najbardziej aktywni uczestnicy z 2015/2016 roku dostaną od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy darmowe apteczki i hologramy.

Apteczki Małego Ratownika to kolorowe, kartonowe pudełka, w których znajdą się podstawowe rzeczy: rękawiczki, maseczka, bandaż i koc termiczny. Hologramy można przykleić do szkolnych świadectw obok informacji, że uczeń brał udział w Programie. 

Jak otrzymać Apteczkę Małego Ratownika?

Dzieci otrzymają apteczki w czerwcu – dokładny termin WOŚP poda w kwietniu. Nauczyciele, których uczniowie brali udział w Programie, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 marca 2016. WOŚP  zweryfikuje zgłoszenia na podstawie nadesłanych kart przeprowadzonych zajęć. Apteczki będą dostępne do wyczerpania zapasów, decyduje kolejność (poprawnych) zgłoszeń. 

Zobacz apteczkę: 


Czytaj też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?