Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wśród kolorów – prapremiera Bajki o Stworku bez kolorku

| aktualizacja: 14.01.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie
26.01.2013r., Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie zaprasza na najnowszą premierę - Bajka o Stworku Bezkolorku w reżyserii Tomasza Kowalskiego.
Tym razem mamy przyjemność ponownie zaprosić najmłodsze dzieci na kolejny spektakl w ramach Baby Sceny, która swoją działalność zainaugurowała w ubiegłym roku prapremierą „Bajki-Zjajki”. Jako że tytuł ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedszkolaków i jeszcze młodszych dzieci, Teatr postanowił zaproponować tej szczególnej widowni kolejną prapremierę.

Tym razem zapraszamy wszystkich maluchów na „Bajkę o Stworku bez kolorku”, której autorem i reżyserem jest Tomasz Kowalski. Bohaterami są sympatyczny, „pozbawiony koloru”, biały Stworek i potwornie kolorowy Potworek. Jak mówi o spektaklu jego autor i reżyser, Tomasz Kowalski: „Inspiracją do stworzenia Stworka były malutkie i słodziutkie, nieopierzone kurczątka. Taki jest też nasz Stworek – niedoświadczony, rozpoczynający swoją drogę przez życie.” Akcja spektaklu toczy się zatem wokół poznawania przez Stworka kolorków, a także zwierzątek i innych zjawisk takich jak tęcza, deszcz czy noc. Przedstawienie jest również okazją do radosnej zabawy poprzez aktywną interakcję na linii widz-aktor: w trakcie spektaklu dzieci, razem z bohaterami, śpiewają proste piosenki, uczestniczą w animacjach ruchowych, a kiedy spektakl dobiegnie końca – bawią się różnokolorowymi piłeczkami.
 
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie
Baby Scena
„Bajka o Stworku bez kolorku”
Scenariusz, reżyseria, scenografia: Tomasz Kowalski
Muzyka: Michał Makulski
Obsada: Joanna Rząp, Stefan Szulc, Agata Madejska
Prapremiera: 26 stycznia 2013 r.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?