Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wygibajki – laureaci wielkiego castingu MiniMini+ już od października na antenie MiniMini+

| aktualizacja: 10.10.2016 | 0

Rybka MiniMini zaprasza na wyjątkowy program muzyczny „Wygibajki”, który już od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Wygibajki - logotyp
fot. materiały prasowe
Wygibajki to nowy, edukacyjny format wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Dzieci będą poznawać instrumenty, ucząc się przy tym piosenek oraz układów tanecznych, pod okiem  Filipa Jaślara - polskiego skrzypka oraz członka grupy MoCarta.

Wygibajki uczą i bawią

W maju br., w sześciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 64 finalistów. W każdym odcinku „Wygibajek” uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie znany skrzypek Filip Jaślar, który do każdego odcinka skomponuje utwór dla dzieci.  
 
- „Wygibajki” to program nienachalnie umuzykalniający dzieci. W każdym odcinku jest nowa piosenka, najczęściej opowiadająca o instrumentach muzycznych (m.in. cymbałkach, dudach, czy marakasach). Dzieci, które trafiły do programu z ogólnopolskiego castingu,  śpiewają piosenkę, wymyślają układ taneczny, nagrywają teledysk i same budują instrumenty – mówi muzyk, Filip Jaślar. I dodaje: Bardzo się cieszę, że piosenki, które napisałem do „Wygibajek” podobają się dzieciom. Kiedy widzę, jak śpiewają i spontanicznie tańczą, czuję ogromną satysfakcję

Konkurs dla widzów

Rybka MiniMini przygotowała również specjalny konkurs dla małych widzów programu! Najmłodsi będą mogli przygotować swoje własne choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na www.miniminiplus.pl. Najciekawsze układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku „Wygibajek”.

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20.

Patronem programu "Wygibajki" jest portal Babyonline.pl oraz magazyn "Mamo, to Ja".
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?