Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Już 2 października startuje nowy program dla dzieci "Wygibajki"

| aktualizacja: 10.10.2016 | 0

Już 2 października na antenie MiniMini+ pozycja obowiązkowa dla wszystkich małych miłośników muzyki - program "Wygibajki". Co przygotowała dla Was Rybka MiniMini?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Wygibajki - logotyp
fot. materiały prasowe
Twoje dziecko lubi muzykę? Gdy ją słyszy, nie może się powstrzymać, by nie zacząć tańczyć lub śpiewać? W takim razie nie możecie przegapić "Wygibajek" nowego muzycznego programu dla dzieci na MiniMini+!

Wygibajki uczą i bawią

W każdym odcinku "Wygibajek" laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+ będą poznawać instrumenty muzyczne, uczyć się układów tanecznych i piosenek. Gospodarzem programu jest Filip Jaślar, polski skrzypek, członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę. Najnowszy program produkcji MiniMini+ angażuje również małych widzów, zapraszając ich do wspólnej zabawy w domu. Specjalnie dla wszystkich dzieci, którym nie udało się wygrać Wielkiego Castingu MiniMini+ lub nie mogły w nim wziąć udziału, Rybka MiniMini przygotowała konkurs. Zapraszamy do uważnego oglądania każdego odcinka i nagrania swojej własnej choreografii do piosenki z danego odcinka, a następnie zamieszczenia filmiku na stronie internetowej miniminiplus.pl. Najciekawsze choreografie, wybrane przez jury zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku "Wygibajek"!

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20.

Patronem programu "Wygibajki" jest portal Babyonline.pl oraz magazyn "Mamo, to Ja".
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?