Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wyjątkowe miejsce w Warszawie – ACCADEMIA TeN MILANO

| aktualizacja: 19.10.2011 | 0

Pierwszy w Polsce salon włoskiej marki TeN Tecnologia e Natura.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
TeN_klimat.jpg
W samym sercu Warszawy, przy ulicy Wilczej 5 została otwarta Accademia TeN Milano. Na dwóch kondygnacjach pięknej odrestaurowanej kamienicy warszawskiej znalazły się  3 odrębne strefy: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała oraz centrum szkoleń i warsztatów specjalistycznych.

Accademia TeN to miejsce wyjątkowe dla osób poszukujących relaksu, odprężenia i widocznych efektów działania zabiegów kosmetycznych bez użycia skalpela. Klienci mogą doświadczyć unikalnych masaży relaksujących wykonywanych przed każdym zabiegiem na twarz i ciało. Ich zadaniem jest wprowadzenie organizmu  w stan głębokiego odprężenia, dzięki temu spektakularne efekty zabiegów są widoczne od pierwszego spotkania. Warto wiedzieć, że masaże firmowe są wizytówką marki TeN.

Accademia TeN oferuje swoim klientom 3 odrębne strefy. Pierwsza z nich to strefa pielęgnacji twarzy z szerokim wachlarzem zabiegów na twarz, której dedykowane są 3 gabinety, druga to strefa pielęgnacji ciała z dwoma w pełni wyposażonymi gabinetami  przeznaczona do walki z niedoskonałościami skóry ciała oraz trzecia dla profesjonalistów, w której odbywają się pokazy, spotkania i warsztaty.

W Accademii można zakupić unikalne kosmetyki TeN dedykowane do pielęgnacji domowej.

Nowoczesne wnętrze Accademii połączone z subtelną elegancją marki TeN, klimatyzowane pomieszczenia oraz wyjątkowa muzyka TeN wypełniająca pomieszczenia  wpływają na komfort,  dobre samopoczucie i na długo pozostają w pamięci.
 
Zapraszamy do  Accademii TeN Milano. Profesjonalistów, właścicieli salonów kosmetycznych i SPA zapraszamy  na pokazy i  warsztaty z zakresu metod pielęgnacji twarzy i ciała oraz technik masaży TeN.


Szczegółowe informacje: www.accademiaten.pl, www.tencosmetics.pl
Accademia TeN Milano, tel. 22 821 00 07; 798 10 10 10
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?