Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wyprawka do przedszkola - czego będzie potrzebować dziecko

| aktualizacja: 23.08.2016 | 0

Większość przedszkoli prosi rodziców o przygotowanie pewnych rzeczy dla dzieci. Bez względu na to, czy posyłasz swojego 3-latka do państwowego czy prywatnego przedszkola, musisz skompletować wyprawkę. Zobacz, co powinno się w niej znaleźć.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Wyprawka do przedszkola - przygotuj ją razem z dzieckiem

Pierwsze tygodnie w przedszkolu mogą być stresujące, dlatego dopilnuj, żeby dziecko było dobrze przygotowane. To nowa sytuacja dla was obojga. Rodzic może się do niej przygotować wcześniej, ale dla dziecka pierwszy dzień w przedszkolu to całkowita nowość. Pozwól dziecku pomagać przy kompletowaniu wyprawki - niech samo wybierze np. pościel lub kocyk, który spakujecie do przedszkolnego worka. W ten sposób poczuje się odrobinę pewniej.

Bez względu na to, czy posyłasz dziecko do przedszkola Montessori, przedszkola leśnego czy zwykłej państwowej placówki, będziesz musiała przygotować wyprawkę. Zazwyczaj pracownicy przedszkola na początku roku (niektóre przedszkola robią to jeszcze w czerwcu) wręczają rodzicom listę rzeczy, które trzeba przynieść 1 września. Listy mogą się między sobą nieco różnić, ale pewne rzeczy są na niej zawsze. Zobacz, jakie!

Przeczytaj więcej o przedszkolnym debiucie.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?