Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wystawa „Cud życia” 
60 lat Instytutu Matki i Dziecka

| aktualizacja: 14.11.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Wcześniak-leczony-w-Klinice-Neonatologii-i-Intensywnej-Terapii-Noworodka.jpg
fot. materiały prasowe
Instytut Matki i Dziecka obchodzi w tym roku 60-lecie istnienia. Elementem obchodów roku jubileuszowego jest wystawa fotograficzna pt. „Cud Życia”.
Bohaterami zdjęć są pacjenci Instytutu oraz emocje, jakie towarzyszą im podczas pobytu w szpitalu. Wystawa ma charakter plenerowy. Można ją obejrzeć przy ulicy  Krakowskie Przedmieście 68 w Warszawie, w pobliżu wieży Kościoła św. Anny. Trwa od 15 października do 15 listopada 2011 r. Zapraszamy!

W ramach obchodów roku jubileuszowego dyrekcja Instytutu Matki i Dziecka postanowiła uhonorować pacjentów szpitala. To oni są najważniejsi i dlatego na ich cześć powstała wystawa, która dokumentuje to co w pracy IMiD jest najpiękniejsze – radosne chwile związanych z postępami w leczeniu, narodziny, uśmiechy i optymizm dzieci, które zmagają się z najcięższymi chorobami – komentuje dyrektor Instytutu Sławomir Janus.

Do współpracy zaproszono dwójkę młodych, znanych fotografów – Magdalenę i Adama Lewanowiczów. Para wykonała zdjęcia pacjentów przebywających na oddziałach - Chirurgii Onkologicznej, Pediatrii, Neurologii, Chirurgii, Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka oraz w klinice Położnictwa i Ginekologii. Zaskoczyła ich pozytywna atmosfera i pogoda ducha, jaką spotykali nawet 
u ciężko chorych pacjentów. W rezultacie powstała kolekcja zdjęć, z których część wykorzystano 
w wystawie „Cud Życia”. Pozostałe już niedługo pojawią się na stronie internetowej IMiD - www.imid.med.pl.

Wystawę „Cud Życia” można bezpłatnie obejrzeć na warszawskiej Starówce w dniach od 15 października 
do 15 listopada 2011r .
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?