Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wzmacniający Pakiet Jesienny - warsztaty

| aktualizacja: 08.11.2011 | 0

20.11.2011, godz.14.00 (w warszawskim KINO.LAB) Fundacja Generator zaprasza na film „Kuki wraca”, który opowiada o małym, rezolutnym misiu w drodze do domu. Po filmie odbędą się warsztaty tworzenia zabawek z niczego.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, KINO.LAB
„Kuki wraca”, reż. Jan Sverak  / film z polskim lektorem
czas trwania: 95 min
gatunek: familijny
produkcja: Czechy, 2010
nagrody: 2010 – MFF w Karlowych Warach, Specjalna Nagroda Jury
trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ePelcaQOEaE&feature=player_embedded

Gdy sześcioletni astmatyk Ondra zostaje pozbawiony ukochanego zakurzonego misia Kuki, zaczyna modlić się o bezpieczny powrót futrzanego przyjaciela. Wkrótce na drugim końcu miasta, na chwilę przed zgnieceniem przez maszynę na wysypisku śmieci, Kuki ożywa. Udaje mu się zbiec do tajemniczego lasu. Naiwny przytulak Kuki sam nie poradzi sobie wśród złowrogich stworów leśnych. Wtedy poznaje leśnego przyjaciela imieniem Hergot. Hergot jest strażnikiem lasu, ale sam też ma wrogów. [stopklatka.pl]

Czy uda mu się powrócić do domu? Jakie przygody czekają go po drodze? Najnowszy film Jana Sveraka („Butelki zwrotne”) – „Kuki wraca”  to fantastyczna przygoda, nie tylko dla dzieci.

Po filmie, coś dla dużych i małych – warsztaty tworzenia zabawek z niczego.


Żeby dobrze się bawić wystarczy odrobina wyobraźni i trochę „śmieci”. Lalka ze szmatki, samochód z pudełka, robot ze kubeczka. Wszystko zależy od nas. Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych. Spróbujemy stworzyć zabawki z rzeczy, które zwykle lądują na śmietniku. Takie zabawki mają wiele zalet, są jedyne w swoim rodzaju, całokształt zależy wyłącznie od nas, są dziełem i już samo tworzenie jest zabawą. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Czapi Trzepizur, w tym wypadku córka krawcowej i prawnuczka zbieraczki takich cudeniek do tworzenia. Ma ona nadzieję, że czegoś nauczy się od Was.

Agnieszka Czapi Trzepizur – aktorka, wokalistka, plastyk. Przez 9 lat współpracowała na scenie i w eterze z kabaretem „Długi”. Ma za sobą doświadczenia teatralne oraz muzyczne. Zajmuje się rękodziełem w szerokim zakresie. Prowadzi zajęcia plastyczne i teatralne z dziećmi. Współtworzyła Kids Zone na Open’er Festiwal 2010.

Bilety:

seans + panel + warsztat 30 zł (dla dzieci 10 zł)
Bilety do nabycia w kasach CSW Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztat: kino@kinoterapia.pl
Więcej na stronie: www.kinoterapia.pl oraz www.projekcje.edu.pl

Projekt realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?