Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

XIV Dzień Świętokrzyskiej Truskawki

| aktualizacja: 02.06.2011 | 0

05.06.2011r. Już po raz 14-ty Bieliny zapraszają na truskawkową biesiadę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
truskawki
fot. Panthermedia
W programie wydarzenia m.in. koncert Gospodarze - Gościom, podczas którego swój dorobek artystyczny zaprezentuje dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki" z Huty Nowej, nie zabraknie "Kapeli Bielińskiej" jak również prezentacji zespołów ludowych: "Echa Łysicy" i "Makoszyńskich Przepióreczek" z kapelą.

Ponadto gości bawić będzie zespół "Zorba" oraz polscy Beatlesi z Polkowic -- zespół "The Postman". Wieczorem zapraszamy na występ megagwiazdy wieczoru - zespołu Akcent.

Wydarzenie zakończy potańcówka pod gwiazdami. Imprezie towarzyszyć będzie VIII edycja Mistrzostw Świata w  Szypułkowaniu Truskawek w kategoriach: OPEN, Obcokrajowiec i VIP.

Tego dnia w konkursie kulinarnym wybierzemy najsmaczniejszy owocowy  deser, który przez najbliższy rok będzie nosił zaszczytną nazwę "Świętokrzyskie deser EXPO".

Dla najmłodszych uczestników "XIV Dnia Świętokrzyskiej Truskawki" przygotowano wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami, kiermasz twórców ludowych i kulinarnych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Bieliny, stoiska firmowe i wiele innych...
A wszystko to okraszone smakiem bielińskich truskawek...


Szczegółowy program "XIV Dnia Świętokrzyskiej Truskawki":

14.00 - 14.30 VIII Mistrzostwa Świata w Szypułkowaniu Truskawek - zawody w konkurencj "obcokrajowcy" i "open". Występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Bielinach "The Flown"
14.30 - 15.30 Zespół "Zorba"
15.30 - 15.45 Uroczyste otwarcie z udziałem zaproszonych gości specjalnych
15.45 - 16.00 VIII Mistrzostwa Świata w Szypułkowaniu Truskawek - zawody w konkurencji VIP
16.00 - 17.00 Zespół "Zorba"
17.00 - 19.00 Gospodarze gościom: Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki" z Huty Nowej, Zespół Śpiewaczy "Echo Łysicy", Zespół "Makoszyńskie Przepióreczki wraz z kapelą", "Kapela Bielińska" Rozstrzygnięcie konkursów: "Świętokrzyskie Deser EXPO" oraz "VIII Mistrzostwa Świata w Szypułkowaniu Truskawek"
19.00 - 20.30 Zespół "The Postmen"
20.30 - 22.00 Koncert gwiazdy wieczoru zespołu "Akcent"
22.00 - 23.00 Dyskoteka

Organizatorzy:
Wójt Gminy Bieliny
Urząd Gminy Bieliny
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bielinach
Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Wokół Łysej Góry"
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?