Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Z tatą na tropie wiosny" - zabawa plenerowa

| aktualizacja: 19.03.2012 | 0

24.03.2012r.,godz.12:00 Klub Podushkowiec i Stowarzyszenie Grupa Projekt zapraszają dzieci i rodziców do wzięcia udziału w fabularnej zabawie plenerowej "Z tatą na tropie wiosny".

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kolory kurtury
fot. Wojtek Kornet
Tradycyjny obrzęd pożegnania zimy wzbogacimy o ekscytujące atrakcje, które pozwolą uczestnikom nie tylko bliżej poznać Park Ludowy, ale także aktywnie spędzić czas na twórczych zabawach z rówieśnikami oraz ojcami - tym razem to ich szczególnie zachęcamy do udziału w zabawie.

„Z TATĄ NA TROPIE WIOSNY” – fabularna zabawa plenerowa 24 marca 2012 (sobota), godz. 12:00
START: Park Ludowy - mostek na Bystrzycy za Szkołą Muzyczną – dojście wzdłuż ścieżki rowerowej od mostu na ul. Piłsudskiego

Pożegnanie Zimy nie musi kojarzyć się tylko z tradycyjnym topieniem Marzanny - może stać się również niezwykłą przygodą, w której na małych tropicieli czekają ekscytujące atrakcje:
* szukanie śladów zaginionej Wiosny
* twórcze zabawy i ruch na świeżym powietrzu
* odkrywanie mało znanego zakątka Lublina
* wesoła zabawa z tatą i rówieśnikami

W pierwszą wiosenną sobotę 24 marca Klub Poduskowiec wraz z Grupą Projekt zapraszają dzieci i rodziców do aktywnej zabawy w plenerze. Dzieci na prośbę odchodzącej Pani Zimy wcielą się w role tropicieli zagubionej Pani Wiosny, która ukryła się gdzieś w Parku Ludowym. Po drodze czeka je mnóstwo ciekawych przygód, spotkania z niezwykłymi mieszkańcami parku, poszukiwania skarbów, rozwiązywanie zagadek. Szczególnie zachęcamy do zabawy tatusiów! Chcemy dać mamom wiosenny prezent w postaci wolnego czasu, a ojcom okazję do aktywnego i ciekawego spędzenia soboty z dzieckiem.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, wiek dziecka, nr telefonu) na adres: info@kolorykultury.pl

Więcej informacji na stronach: www.kolorykultury.pl www.podushkowiec.blox.pl

Wydarzenie zainauguruje II edycję cyklu rodzinnych warsztatów "Kolory Kultury", który w tym roku pod hasłem "Zabawy sztuką - sztuka zabawy" potrwa do września 2012 roku. W ramach półrocznego cyklu odbędzie się kilkanaście bezpłatnych warsztatów twórczych dla dzieci i rodziców.
Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?