Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Taka zabawa może skończyć się tragedią! Szczególnie dla małych dzieci

| aktualizacja: 11.07.2017 | 3

Niewinna zabawa w parku trampolin skończyła się wizytą w szpitalu i poważnym załamaniem. Sprawdź, do jakiego wieku dzieci nie powinny korzystać z trampolin!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Wypadek na trampolinie
fot. Facebook/Kait Ellen
Kait Ellen, mama 3-letniego Coltona, opublikowała na Facebooku zdjęcie płaczącego synka na łóżku szpitalnym. Chłopiec trafił do szpitala po zabawie na trampolinie.

Niewinna zabawa doprowadziła do tragedii

Podczas zabawy na trampolinie 3-letni Colton upadł i złamał kość udową. "Czujemy się zobligowani do uświadomienia innych rodziców, z jakimi zagrożeniami wiąże się wizyta w parku trampolin. Colton upadł i złamał kość udową, najsilniejszą kość w ludzkim ciele, podczas niewinnego skakania pomiędzy jego tatą a mną" – napisała na Facebooku Kait. "Od wypadku nasze życie wywróciło się do góry nogami. Każdy dzień to walka o nasze ukochane 3-letnie dziecko i przystosowanie go do noszenia szyny ortopedycznej przez 6 tygodni" – dodała. Post Kait został udostępniony ponad 200 tys. razy. To ważne, żeby rodzice na całym świecie dowiedzieli się, że skakanie na trampolinie może być niebezpieczne dla małych dzieci!
 

Lekarze ostrzegają przed zabawą na trampolinie

"Powołując się na Amerykańską Akademię Pediatryczną i Amerykańską Akademię Chirurgów Ortopedycznych, dzieci poniżej 6. roku życia nie powinny korzystać z trampolin. Ich kości są zbyt delikatne i mogą nie wytrzymać powtarzającego się nacisku podczas skakania" – napisała Kait. Podczas zabawy przestrzegała regulaminu parku, jednak nie wiedziała, że skakanie może być dla małych dzieci aż takim zagrożeniem. Dowiedziała się o tym od lekarza, gdy Colton był już w szpitalu.

Jeśli wasze dzieci marzą o trampolinie lub planowaliście wycieczkę do parku trampolin, zastanówcie się, czy to dobry pomysł. Czasem przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zabawy nie wystarcza!

Zobacz także: Latem place zabaw są niebezpieczne dla dzieci!

Źródło: Facebook, kidspot.com.au
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

abcdefg
abcdefg | 2017-07-16 00:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A może tak zamknąć dziecko w dmuchanej kuli i nie pozwolić na nic?? wszystko wysterylizować nie dawać zabawek i jedzenia bo wszystko jest nie zdrowe i niebezpieczne oraz szkodliwe. Czasem się zastanawiam czy w ogóle warto mieć dziecko??

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

aaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaa | abcdefg | 2017-07-18 21:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

pomyślałam to samo... :/

Odpowiedz

Eufrozyney
Eufrozyney | abcdefg | 2017-08-07 16:18 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie bredź, jest milion bezpieczniejszych rozrywek, a Ty szukasz dziury w całym, licho wie po co.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?