Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Zabawa w teatr”

| aktualizacja: 11.07.2011 | 0

21.07.2011r., godz. 17:00 Zajęcia, które pozwolą dzieciom nieźle się bawić, a jednocześnie wiele się nauczyć. Będziemy wykorzystywać techniki teatralne, łącząc je z elementami edukacyjnymi - nuda nie ma wstępu na te zajęcia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. klub maMMaija
Zapraszamy zarówno te dzieci, które chcą nabrać śmiałości, uwierzyć w swoje siły, a także w nieoczekiwany sposób ćwiczyć pamięć.

Podczas naszego spotkania wymyślimy przedstawienie. W naszym teatrze dzieci będą zawsze reżyserami, aktorami i scenografami. Sami zrobimy cyferkowe kukiełki, które ożyją, by zagrać w naszej bajce. Stworzymy potrzebną scenografię i projekt spektaklu. A na koniec wcielimy się w postaci aktorów, którzy wszystko zagrają na scenie.

Zajęcia poprowadzi Marcela Kościańczuk: "Moją pasją jest praca z dziećmi, odkrywanie ich potencjału, we wspólnej działalności artystycznej. Ukończyłam studia kulturoznawcze, a w tej chwili piszę pracę dyplomową w podyplomowym Studium Arteterapii przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prowadziłam zajęcia teatralne i edukacyjne w poznańskich i podpoznańskich przedszkolach, warsztaty twórczego pisania dla młodzieży oraz zajęcia taneczno-relaksacyjne."

Udział BEZPŁATNY
Zajęcia dla dzieci od 5 roku życia.

Klub maMMaija
Sławińska 10, Poznań

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?