Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Autor: Marta Krupińska
Ocena:
2 oceny

Cena: 45 zł
Opis produktu

Canpol Babies, Pluszowa zabawka z pozytywką Dinozaur

Pluszowa zabawka z pozytywką Dinozaur Canpol Babies jest mięciutka i miła w dotyku. Ogonek dinozaura ma wbudowany gryzak, który służy też jako sznurek pozytywki. Dzięki tej zabawce dziecko będzie ćwiczyło koordynację wzrokowo-słuchową oraz umiejętności motoryczne. Delikatne dźwięki pozytywki uspokoją malucha i ułatwią mu zasypianie. Zabawka jest w dwóch wersjach kolorystycznych - dla chłopca i dziewczynki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Canpol Babies, Pluszowa zabawka z pozytywką Dinozaur

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-07 10:55

Super

Mieliśmy wersję kolorystyczną dla chłopca tej pluszowej zabawki z pozytywka. Dźwięk melodii był bardzo delikatny, podobał się mojemu dziecku, był wyciszajacy i uspokajający. Zabawka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, idealna dla małego dziecka. Dodatkowo miała zamocowany gryzaczek, który idealnie sprawdzał się podczas ciężkiego zabkowania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 08:37

dizonaur

Bardzo fajna zabawka z pozytywką w kształcie dinozaura. Wykonana z delikatnego i bardzo miękkiego materiału. Melodyjka którą gra pozytywna uspakaja dziecko, dając poczucie bezpieczeństwa i ukojenia podczas chwil smutku. Dodatkowy plus to w ogonku zamontowany został gryzak, który świetnie sprawdza się podczas ząbkowania. Żywa i niezwykle atrakcyjna kolorystyka, która zwraca uwagę dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?