Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

To jest prezent! Czyli zabawki, które ucieszą niemowlaka

| aktualizacja: 30.11.2016 | 0

Choć wybieranie prezentu dla niemowlaka nie jest łatwe, może sprawić wiele radości. Zobacz, jakie zabawki warto wziąć pod uwagę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Nie powiemy ci, jaka zabawka na pewno ucieszy twoje dziecko, ale spróbujemy ułatwić wybór. Gdy szukasz prezentu dla niemowlaka pamiętaj, że jego atrakcyjność to jedna rzecz, ale bardzo liczy się również:

  • Dopasowanie do wieku – zwracaj uwagę na informację, dla jakiego wieku zabawka jest przeznaczona. Zabawki dla niemowląt mają ścisłe rygory dotyczące chociażby wielkości elementów, długości tasiemek. To ma duże znaczenie, bo dziecko wszystko bierze do buzi, niektóre rzeczy próbuje wcisnąć sobie do noska lub ucha. Choć twój 6-miesięczny niemowlak wydaje ci się najbardziej rezolutny na świecie, nie kupuj mu zabawek dla dziecka 1,5- rocznego, które muszą spełnić inne wymagania.
  • Dobra jakość – urwane kółko w samochodzie, odłamana ręka u lalki to nie tylko powód do dziecięcych łez. Zabawki marnej jakości zagrażają bezpieczeństwu. Szukaj symbolu CE na opakowaniu, który oznacza, że zabawka spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Czytaj wszystkie ostrzeżenia i instrukcje i zawsze zwracaj uwagę na dzieci, gdy się bawią.
  • Zaufane miejsce – rób zakupy w godnych zaufania sklepach i portalach internetowych, które dbają o jakość zabawek i zazwyczaj przyjmują zwroty. 
Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?