Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najlepsze pluszaki wymyślone przez dzieci

| aktualizacja: 03.02.2015 | 1

Wygląda na to, że piękne lale z długimi rzęsami i słodkie różowe misie są już passé. Za to pluszaki zaprojektowane przez same maluchy, są jedyne w swoim rodzaju. Zobacz zabawki, które wymyśliły dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)

Najlepsze zabawki to te wymyślone przez dzieci. Dlatego firmy produkujące pluszaki i maskotki dla dzieci chętnie „konsultują” swoje projekty z maluchami, a czasem nawet zachęcają dzieci do tego, by same narysowały, jaką zabawkę chcą mieć.
Przeczytaj: 4 najlepsi pocieszyciele dziecka

Dzieci projektują zabawki

Na początku stycznia zakończyła się 12. edycja akcji „Pluszaki dla Edukacji”, która ma na celu rozwijanie dziecięcej kreatywności. Centrala IKEA w Szwecji wybrała 10 prac nadesłanych ze wszystkich krajów, które trafią do przyszłorocznej kolekcji pluszaków, dostępnej w sklepach IKEA na całym świecie. Ze sprzedaży każdej pluszowej zabawki IKEA przeznaczy 1 euro na rzecz programów edukacyjnych UNICEF i Save The Children.
W polskiej edycji konkursu „Mazania się spełniają” wyłonionych zostało 20 najciekawszych rysunków dzieci, które zostały „ożywione” i trafiły do dzieci w postaci uroczych pluszaków (wszystkich prac było ponad 3000!). Prace polskich finalistów można zobaczyć na ww.ikea.pl/pluszakidlaedukacji.

Zobacz, jak uszyć zabawkę dla dziecka - DIY

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Maja Mencel
Maja Mencel | 2015-02-05 13:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To była ogromna przyjemność uszyć te 20 zwycięskich pluszaków <3 :D Aż żal, że nie mogłam uszyć wszystkich 3.000 - zgłoszonych do konkursu !!! :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?