Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kąpiel lalki - zabawa dla dzieci

| aktualizacja: 02.01.2014 | 2

Nalej do dużej miski ciepłej wody i rozpuść w niej trochę szamponu. Zrób dużo piany...

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
zabawy, dla , dzieci
Nalej do dużej miski ciepłej wody i rozpuść w niej trochę szamponu. Zrób dużo piany i zachęć dziecko, by razem z Tobą wykąpało swoją lalkę. Opowiadaj o myciu brzuszka, nóżek, główki... Niech kąpiel lalki jak najwierniej obrazuje kąpiel Twojego malucha.
Co to daje?
Dziecko uczy się opiekuńczości... a przy okazji uświadamia sobie, że mycie główki nie jest wyłącznie torturą.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Mamusia
Mamusia | 2013-03-16 11:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja córeczka jeszcze zanim skończyła roczek nurkowała pod wodą wypuszczająć powietrze i robiąc tym samym babelki :) A główke... płucze sobie sama. Uwielbia wylewać sobie wodę kubkiem na głowę i nie przeszkadza jej woda lejąca się po twarzy, wręcz przeciwnie... to najzabawniejszy moment dla niej :)

Odpowiedz

aaamilka
aaamilka | 2010-10-19 22:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

mycie główki to tortura?? może....ale nie w naszej wanience:D nasza córeczka Dominika (1rok) nigdy nie zgłaszała sprzeciwu, przeciwnie...na początku jak każdy maluszek była kąpana całkiem na leżąco i z wielkim spokojem, później zaczęła siadać w wanience pełnej piany z ulubionymi gumowymi piłeczkam i położona do wanienki z główką opartą na ramieniu moim lub męża była zbyt zajęta patrzeniem gdzie świeci się światełko, lub robieniem mamusi lub tatusiowi "Biiibiii" naciskając paluszkiem na nasze nosy:D rozpaczanie z powodu mycia główki to dla nas zjawisko z "SUPERNIANI" lub opowieści znajomych:))

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?