Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Z celi śmierci za zabójstwo syna wyjdzie na wolność

| aktualizacja: 31.05.2013 | 0

Od 22 lat siedzi za kratkami za zabójstwo swojego 4-letniego synka. Po tych wydarzeniach lada dzień może wyjść na wolność. Sprawdź, jak jej się to udało.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
 
Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Antropologicznego, ponad 200 kobiet w Stanach Zjednoczonych zabija swoje dzieci każdego roku!Debra Jean Milke choć nigdy nie przyznała się do winy, ostatnie 22 lata spędziła w więzieniu z wyrokiem śmierci.]

W owym tragicznym dniu Debra ubrała odświętnie swojego syna i powiedziała mu, że idzie na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zamiast tego chłopak Debry wraz ze swoim kolegom zabrał chłopca na pustynię, gdzie strzelili 3 razy w tył głowy dziecka.

Według sądu był to spisek uknuty przez matkę chłopca i 2 mężczyzn w celu uzyskania 50000 dolarów z polisy ubezpieczeniowej na życie.

W 1997r sąd w Arizonie wydał na Debre Milke wyrok śmierci. Wykonanie wyroku zostało opóźnione ze względu na danie możliwości wyczerpania odwołań federalnych.

Zwrot wydarzeń nastąpił w ostatnich dniach, kiedy to adwokaci skazanej kobiety, obalili wiarygodność kluczowego świadka w procesie. Okazało się, że zeznający w sprawie detektyw to notoryczny kłamca.

Czy Debra Milke spędziła ponad 20 lat w więzieniu będąc niewinną? - komentuj na forum babyonline.pl

Z braku innych dowodów skazana może zostać zwolniona z więzienia.
Adwokat Mikle twierdzi, że kobieta wciąż utrzymuje swoją niewinność i zawsze była kochającą matką.

Dwaj mężczyźni skazani w procesie są również w celach śmierci. W trakcie postępowania śledczego przyznali się do winy. Obaj nie będą zeznawać przeciwko matce zabitego chłopca.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?