Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zaginęła nastolatka z niemowlakiem! Policja prosi o pomoc

| aktualizacja: 24.04.2015 | 0

17 letnia mieszkanka miejscowości Barwik na Pomorzu wyszła wczoraj na spacer ze swoją 8-miesięczną córeczką i ślad po niej zaginął. Policja prosi po pomoc.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
zaginiona 17-lakta
fot. KPP w Kartuzach
Jak informuje TVN24, nastolatkę i jej dziecko, 8-miesięczną córeczkę,  widziano po raz ostatni wczoraj około godziny 8 rano w miejscowości Barwik na Pomorzu. Wyszła z dzieckiem na spacer i ślad po niej zaginął.

Około godziny 14 mama nastolatki zgłosiła policji zaginięcie.

Dziewczyna ma jasne włosy i jest niewysoka (156 cm wzrostu). Wczoraj była  ubrana była w czarną lub niebieską kurtkę. Wózek, w którym było jej dziecko jest różowo czarny.– Nic nie wskazuje na to, by życie lub zdrowie nastolatki i jej dziecka były zagrożone, jednak nadal nie udało się nam ich odnaleźć.  Sprawdzamy kontakty dziewczyny i  adresy, pod którymi może przebywać. Przeszukaliśmy także szpitale i noclegownie – powiedziała nam  Jarosława Krefta, rzecznik policji w Kartuzach.

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach apeluje o pomoc. Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać nastolatka i jej córeczka, proszone są o kontakt. Można dzwonić pod numer  tel. 58 685 22 40, 58 685 22 41, 58 685 22 18 lub oficerem dyżurnym policji w Kartuzach (997)

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?