Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zagraj w I, CULTURE Orchestra – warsztaty muzyczne

| aktualizacja: 13.02.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
18 i 19.02.2012r., Instytut Adama Mickiewicza i Zachęta zapraszają na warsztaty towarzyszące wystawie „Kultura w czasach prezydencji”

prowadzenie: Grzegorz Wierus*
godz. 16 warsztaty rodzinne (dzieci w każdym wieku + opiekunowie)
godz. 18 warsztaty dla dorosłych

czas trwania: około 1godz.

Wspólne tworzenie było podstawowym założeniem programu I, CULTURE. Każdy może muzykować, a najlepiej robić to razem, bez ocen i ograniczeń. Warsztaty rozpoczną się ćwiczeniami rozgrzewającymi , będzie można dotknąć i pograć na instrumentach, na koniec wspólnie wykonać fragment III części I Symfonii Mahlera.
W warsztatach biorą udział młodzi muzycy z I, CULTURE Orchestra.

*Grzegorz Wierus – dyrygent, ur. 1978 r. Od 2010 r. jest asystentem dyrygenta Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina. Regularnie koncertuje z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Łódzkiej, prowadząc m.in. autorski cykl koncertów familijnych Filharmonia: o co tyle hałasu!?. Istotną cześć jego działalności stanowią projekty związane z muzyką współczesną i alternatywną, a także działania z pogranicza różnych dziedzin sztuki oraz muzyki profesjonalnej i amatorskiej (warsztaty muzyczne z Chórem dla (nie)opornych przy Filharmonii Łódzkiej, projekt Generacje-kreacje Stowarzyszenia „Cała Polska czyta dzieciom”). Jest przekonany, że wartości, jakie wprowadza w życie, czynny udział w działaniach artystycznych, są dla każdego bezcenne. Stąd wielkie zamiłowanie do działalności popularyzatorsko-warsztatowej wśród odbiorców spoza profesjonalnego świata muzycznego.

koszt: 5 zł (dzieci do lat 7 wstęp wolny)
Zapisy na warsztaty: warsztaty@iam.pl oraz tel. 603 704 850

więcej »

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?