Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Zakochany Kundel” i „102 Dalmatyńczyki”

| aktualizacja: 18.01.2012 | 0

„Zakochany Kundel” i „102 Dalmatyńczyki” to wyjątkowe opowieści, w których najmłodsi znajdą zabawne, ale i wzruszające przygody czworonożnych bohaterów.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
RAB-1_z_plyta.jpg
Tylko teraz te dwa uwielbiane przez dzieci tytuły w jednym wydaniu. Książka wydawnictwa AMEET jest jednym z czterech wydań opublikowanych w ramach edycji specjalnej serii „Czytaj i słuchaj”.

„102 Dalmatyńczyki” to nowe przygody psiej gromadki znanej dzieciom z filmu „101 Dalmatyńczyków”. Cruella de Mon, okrutna projektantka, która niegdyś zagrażała bezpieczeństwu szczeniaków, zostaje wypuszczona z więzienia. Obiecała, że nigdy więcej nie skrzywdzi żadnego dalmatyńczyka. Czyżby Cruella zmieniła się nie do poznania? I czy w związku z tym małe dalmatyńczyki mogą czuć się bezpiecznie?

Opowieść „Zakochany Kundel” to urocza historia niezwykłej psiej przyjaźni.Tramp jest psem, który ponad wszystko kocha wolność. Całe dnie spędza, włócząc się po okolicy. Pewnego razu na swej drodze spotyka Lady, piękną, ułożoną spanielkę, i zakochuje się w niej bez pamięci. Tramp pomaga zagubionej suczce przetrwać na ulicy i wkrótce oboje wiodą pełne przygód życie.

Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się słuchowiska zawierające fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów w mistrzowskim wykonaniu polskich aktorów. Głosów bohaterom użyczyli m.in.: Maria Pakulnis, Agnieszka Warchulska i Krzysztof Banaszyk.

Edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj” zawiera tytuły wybrane spośród najpiękniejszych opowieści filmowych Disneya. Dzięki nim najmłodsi wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Każdą z historii w sposób szczególny wyróżnia ponadczasowość i uniwersalizm przekazywanych wartości. Opowieści pomagają rozwijać wrażliwość dziecka, uczą współczucia oraz wyrażania emocji. Kiedy dodamy do tego szczyptę magii i porcję dobrego humoru – dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla najmłodszych…


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?