Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zamieściła na Facebooku zdjęcie dziecka w pralce! Policja interweniowała. Słusznie?

| aktualizacja: 19.10.2016 | 1

Młoda matka uznała, że 2-letnie dziecko z zespołem Downa siedzące w pralce jest na tyle zabawne, że należy podzielić się jego zdjęciem ze znajomi.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
21-letnia Courtney Stewart twierdzi, że dziecko samo weszło do pralki, bo ma "obsesję prania". Uznała sytuację, za zabawną na tyle, by ją sfotografować, a następnie opublikować zrobione zdjęcie na Facebooku. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali policję. Skąd taka gwałtowna reakcja? Zdjęcie pokazujące dziecko wewnątrz maszyny z ręką dorosłego przytrzymującego drzwiczki było dla nich alarmującym sygnałem, którego nie chcieli zignorować.
Matka dziecka tłumacz, że drzwiczki pralki nie były zamknięte, a samo urządzenie było wyłączone z kontaktu z powodu jego awarii. Komentuje postępowanie sąsiadów: "Naprawdę nie wiem, dlaczego to zrobili. Myślę, że to absolutnie śmieszne." Dodaje, że rozumie, dlaczego policja przyjechała do jej domu. Po tej interwencji kobieta usunęła zdjęcie z sieci.

Jeden z sąsiadów skontaktował: "To był straszny widok dla każdego, kto jest rodzicem.  Jak można zrobić takie zdjęcie i umieścić je na Facebooku dla zabawy -  to niewiarygodne."

Zobacz też: 100 dolarów za 10 minut w rozgrzanym samochodzie. Nikt nie wytrzymał! (film)

Rzecznik policji powiedział: "Nie możemy wypowiedzieć się na temat osób, ale jesteśmy czujni, zwłaszcza jeśli chodzi o wszystkie sprawy, które mogłyby wpłynąć na dobrostan dziecka."

Rodzice licznie komentują całe wydarzenie. Jedni nie widzą w zachowaniu młodej matki nic złego ("Nie rozumiem, z czego ta afera?! Przecież nie zamknęła dziecka i nie włączyła pralki"), inni piszą: "Jak można zrobić coś takiego dla zabawy?".

A ty, po której stronie staniesz? - pisz w komentarzach

Zobacz też: Gwiazdy które mają dzieci z in vitro
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Zuza
Zuza | 2015-07-22 21:58 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

edlug mnie nikt normalny nie wpakowal by dziecka do pralki i na sile fote robil, podejrzewam ze matka zrobila fotke dla smiechu i tyle. nic wielkiego sie nie stalo

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?