Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Zaplątani/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

| aktualizacja: 18.01.2012 | 1

Piękne księżniczki i romantyczne historie czyli wszystko, co kochają małe dziewczynki. Książka „Zaplątani/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to jedna z pozycji wydanych w ramach edycji specjalnej serii „Czytaj i słuchaj”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dzięki opowiedzianym w niej historiom każda „mała księżniczka” uwierzy, że marzenia czasem się spełniają.

Podczas lektury „Zaplątanych” małe czytelniczki poznają Roszpunkę, dziewczynę o magicznych włosach, która żyje zamknięta w wysokiej wieży i skrycie marzy o tym, by choć raz zobaczyć tajemnicze latające światła. Niespodziewanie los stawia na jej drodze czarującego łotrzyka Flynn…

Druga historia to okazja do spotkania ze Śnieżką, piękną królewną, której uroda wzbudza powszechny zachwyt. Jedynie Zła Królowa, która za wszelką cenę pragnie być najpiękniejszą na świecie, jest zazdrosna o wdzięk Śnieżki. Chcąc pozbyć się rywalki, Królowa obmyśla podstępny plan...

Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się słuchowiska zawierające fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów w mistrzowskim wykonaniu polskich aktorów. Głosów bohaterom użyczyli m.in.: Julia Kamińska, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Fronczewski i Marian Opania.

Edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj” zawiera tytuły wybrane spośród najpiękniejszych opowieści filmowych Disneya. Dzięki nim najmłodsi wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Każdą z historii w sposób szczególny wyróżnia ponadczasowość i uniwersalizm przekazywanych wartości. Opowieści pomagają rozwijać wrażliwość dziecka, uczą współczucia oraz wyrażania emocji. Kiedy dodamy do tego szczyptę magii i porcję dobrego humoru – dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla najmłodszych…


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Ania mama Alicji
Ania mama Alicji | 2012-03-06 12:09 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Po ogromnym sukcesie książki z serii Czytaj i słuchaj - Król Lew, postanowiłam podarować mojemu dziecku inną książkę z tej serii. Tym razem otrzymała część z dwoma, równie znanymi mojemu dziecku bajkami lecz mniej lubianymi. Byłam pewna, że moja córka już nie zareaguje z tak wielkim entuzjazmem. Nic nie jest w stanie pobić Króla Lwa.


Ale nie do końca miałam racje. Ala, choć tematyką książki nie była do końca zachwycona z wielkim zainteresowaniem oglądała książeczkę. I ponownie ogromnym sukcesem tego typu lektur są przepiękne ilustracje, niemalże wprost wyjęte z bajki. Książka jest taka kolorowa i śliczna, że po prostu nie może się nie spodobać.


Gdy Ala zaczęła ja kartkować zapomniała o wszystkim dookoła. Ilustracje pochłonęły ją bez reszty, tylko od czasu do czasu przybiegała do mnie z prośbą bym przeczytała jej fragment tekstu. Najwidoczniej, nie pamięta tych bajek tak dokładnie i moje czytanie pomagało jej przypomnieć sobie treść bajki.


Po długim i dokładnym obejrzeniu całej książki Ala trafiła na płytę. Kazała ja więc sobie włączyć i ponownie rozpoczęła dokładne oglądanie książeczki. Seria Czytaj i słuchaj jest naprawdę fantastyczna. Ulubieni bohaterowie naszych dzieci w przepięknie wydanej książce, bogato ilustrowane strony, krótki i dobrze znany tekst i płyta z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi na pewno skradną serce każdego dziecka. Moja Ala jest oczarowana.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?