Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zapraszamy na warsztaty z Anną Lewandowską!

| aktualizacja: 18.08.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Anna Lewandowska
fot. Viva
Jeśli chcesz spędzić aktywny weekend nad morzem z Anną Lewandowską, zapisz się na warsztaty, które odbędą się w dniach od 9 do 11 września 2016 r.
Jeśli chcesz spędzić aktywny weekend nad morzem z Anną Lewandowską, zapisz się na warsztaty, które odbędą się w dniach od 9 do 11 września 2016 r. Wystarczy wejść na stronę www.hitsalonk.pl (zakładka hit warsztaty) lub napisać na adres: michal.wojcik@edipresse.pl (tel. 22 584 22 73).

Podczas warsztatów Anna Lewandowska pokaże, jak należy pracować z ciałem, by zachować formę każdego dnia, a także jak przygotowywać posiłki, by były zdrowe i dawały jak największą ilość energii w ciągu dnia. 
– Z warsztatów wywieziesz niezapomniane wspomnienia i naładujesz się pozytywną energią. Gwarantuję dużą porcję wiedzy i motywacji, a przede wszystkim dawkę aktywności fizycznej – zapewnia Anna Lewandowska.

Fot. Apartamenty Deluxe w Pałacu Ciekocinko

Oferta jest limitowana – mamy tylko 31 miejsc. Uczestniczki warsztatów mają zapewnione:
  • trzy dnia z pełnym wyżywieniem w 5-gwiazdkowym Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness (posiłki będą zbilansowane, przygotowane według zaleceń i przepisów Anny Lewandowskiej);
  • trzy treningi prowadzone przez Annę Lewandowską (zajęcie będą prowadzone w kameralnych grupach w zabytkowej starej stajni i na łonie natury);
  • ćwiczenia prowadzone przez Jakuba Głąba – trenera Healthy Team’u Anny Lewandowskiej;
  • wykład Anny Lewandowskiej "Zdrowe zasady diety";
  • masaż;
  • paczki powitalne z upominkami Foods by Ann. 
Warsztaty będą prowadzone w eleganckich i komfortowych wnętrzach pałacu oraz na łonie natury. Po zajęciach będzie można wybrać się na spacer wąwozem nad rzeczkę, gdzie będzie można zrelaksować się na kameralnej plaży z leżakami, altaną i pomostem.

Ważne! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i data płatności. Warsztaty przeznaczane są tylko dla pełnoletnich kobiet. Organizator zastrzega możliwość odwołania warsztatów, w przypadku nie zebrania grupy minimum 20 osób. 

fot. Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?