Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs na "HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl" - wybieraj razem z nami!

| 27.01.2016, aktualizacja: 14.03.2016 | 3

Już po raz drugi czytelnicy Babyonline.pl mogą wybrać najlepszy produkt spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu "HIT Mamo, to ja – najlepsze dla dziecka". Zobacz, jakie są zasady głosowania.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
HIT Mamo To Ja i Babyonline.pl - zasady głosowania
fot. materiały prasowe
Uwaga! Wiemy, kto był najaktywniejszy w ocenianiu produktów zgłoszonych do nagrody HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl - jest nią osoba o nicku: teresa211186. Laureatce serdecznie gratulujemy! 

Do konkursu "HIT Mamo, To Ja - najlepsze dla dziecka" zgłoszono prawie 160 produktów w kilkunastu  kategoriach – najlepsze z nich wybierze jury. To jednak nie wszystko. W tym roku już po raz drugi przyznamy nagrodę czytelników "HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl". Miano to uzyska produkt, który otrzyma najwyższą oceną*.

Dodatkowo najaktywniejszy Użytkownik zostanie przez nas nagrodzony!

Zasady głosowania:

1.    Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu "HIT Mamo, to ja – najlepsze dla dziecka" są widoczne w dziale "Produkty zgłoszone do HIT "Mamo, To Ja" (kolejność według alfabetu).
2.    W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.
3.    Aby oddać głos na wybrany produkt, należy mieć konto na Babyonline.pl. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w naszym systemie ja.w.polki.pl.
4.    Następnie wybierz produkt zgłoszony do konkursu i oceń go – można skorzystać z linku pod wybranym produktem "Zaloguj się i dodaj opinię"
 
5.    Po zalogowaniu się pojawi się informacja "Oceń produkt"; po kliknięciu na link pojawi się ankieta. Aby głos był ważny, należy ocenić produkt w każdej kategorii oraz opisać go w kilku słowach.
6.    Wygra ten produkt, który w terminie od 27.01. do 29.02.2016 r. otrzyma najwyższą ocenę, będącą stosunkiem oceny do liczby oddanych głosów. Opinie dodane przed wyznaczonym czasem lub po zakończeniu głosowania nie będą brane pod uwagę.
7. Wyniki głosowania zostaną opublikowane 07.04.2016 r. w portalu Babyonline.pl oraz w magazynie "Mamo, To Ja".
8. Najaktywniejszy Użytkownik Głosowania otrzyma nagrodę niespodziankę dla dziecka o wartości minimalnej 400 zł.

Przejrzyjcie wszystkie zgłoszone do konkursu produkty i wybierzcie ten, który waszym zdaniem jest najlepszy. Wasz wybór jest dla nas bardzo ważny! Przeczytaj regulamin głosowania.
 
*Ocena, będzie stosunkiem oceny do liczby oddanych głosów.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?