Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zdjęcie ojca tulącego chorego syna pod prysznicem wywołało burzę

| aktualizacja: 16.05.2016 | 18

My widzimy w nim tylko ojcowską miłość, a ty?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(8)
Ojciec tuli chore dziecko pod prysznicem
fot. Heather Whitten
Zdjęcie, ojca tulącego chorego synka budzi duże emocje. Autorka zdjęcia chciała pokazać niesamowitą więź i ojcowską miłość. Niestety część odbiorców poczuła oburzenie nagością i intymnością zdjęcia, które według nich powinno zostać w domowym archiwum. 

To zadziwiające, jak różnie postrzegamy nagość w wydaniu ojcowskim, a matczynym. Jakiś czas temu pisaliśmy o bardzo podobnej fotografii, z tą różnicą, że dziecko tuliła matka. Wywołała ona jedynie pozytywne uczucia. Dlaczego więc ojciec nie rodzi podobnych?

Wszystko zaczęło się od ...

Fotografkę Heather Whitten zaniepokoiło zachowanie jej rocznego synka. Przez większość dnia nie chciał się bawić, tylko tulił się w ramiona rodziców. Apetyt chłopca osłabł, a wraz z nadejściem wieczora pojawiła się gorączka, wymioty i biegunka.

Zaniepokojony wysoką temperaturą synka, maż Heather Thomas, postanowił szybko reagować. Rozebrał siebie i dziecko i tuląc je w ramionach, usiadł pod strumieniami wody. Siedząc tak z synkiem, zaczął ustalać z żoną dalszy plan działania. W trakcie ich dyskusji Heather zrobiła kilka intymnych zdjęć, które pokazują niesamowitą więź ojca z dzieckiem. "Widok Thomasa spełniającego się w roli ojca zawsze robi na mnie duże wrażenie" - podsumowała Heather.

Rodzice zdecydowali się zawieźć synka do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego zatrucie salmonellą

Młoda mama, fotografka publikując to zdjęcie, nie zdawała sobie sprawy, jak dużą dyskusje wywoła w sieci. Była zaskoczona negatywnymi komentarzami. "Zadałam sobie sprawę, jak wielkim tematem tabu jest to dla wielu ludzi. Dziwili się, jak mogłam zrobić takie zdjęcie, nie mówiąc już o opublikowaniu go. Ale to tylko sprawiło, że czuję się dumna - wyjaśnia Heather. "[To] pokazuje, jacy jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki wychowujemy nasze dzieci".

Pomimo mieszanych opinii na temat zdjęcia, Heather jest zadowolony, że wywołała dyskusję. 

A was oburza to zdjęcie? Piszcie w komentarzach.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (18)
avatar

Reni
Reni | 2017-05-05 20:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Fajne zdjęcie i ja niewidze nic złego tutaj.Tylko właśnie trzeba się zastanawiać co można pokazać ,bo co niektórzy ludzie mają bujną wyobraźnię,i ze zdjęcia potrafił zrobić jakieś halo.

Odpowiedz

voliaord
voliaord | 2017-05-03 18:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

O ile zdjęcie nie wywołuje u mnie negatywnych emocji to , to że kobieta woli robić zdjęcia niż zawieźć dziecko do lekarza już tak. A poza ty takie zdjęcia są dla rodziców a nie całego świata.

Odpowiedz

Monia
Monia | 2017-05-03 06:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To wsztsko zalerzy od ujecia. Jakby go opublikowala z ujecia z gory to tez by sie swiat zachwycil. Dobrze niech sobie publikuja i to co robia ludzie to ich sprawa sie nie podoba nie pisac nic. A sallmonela straszna zaraza współczuje maluchowi.

Odpowiedz

Ela
Ela | 2017-05-02 22:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

❤❤ pięknie

Odpowiedz

Mm
Mm | 2017-05-02 20:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Super tata żeby więcej było takich pełen szacunek

Odpowiedz

Michalina
Michalina | 2017-05-02 20:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Piękne zdjęcie :-)

Odpowiedz

Ola
Ola | 2016-06-09 05:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wspaniałe że ojcowska miłość i że w ogóle takie piękne. Aczkolwiek ja jako mama wolę unikać jakichkolwiek zdjęć i tylnych z dziećmi i tak samo gorszy mnie fakt że publikuje się zdjęcia gołymi matek z gołymi dziećmi i ojców tyczy się w ten sam sposób. Rozumiem gdy jest tylko to kampania na rzecz karmienia piersią. I poza tym są i dziecko i matka ubrane a tej nagość nie widać. Chociaż jak ja karmi łam w życiu nie wyszłam na zewnątrz z glodnym dzieckiem żeby musieć je karmić przy obcych ludziach... to jest dla mnie zbyt intymne. Ale jeśli inni tak lubią, jeśli tylko nie stara się robić tego na pokaz (serio takich jest mnóstwo! )no to ok ;)

Odpowiedz

magmat84
magmat84 | 2016-05-17 11:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Piękne zdjęcie

Odpowiedz

Hh
Hh | 2016-05-16 19:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Super ojciec

Odpowiedz

magda
magda | 2016-05-16 18:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Brawo

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?