Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nie zapomnij o żelazie - Biofer Folic

| aktualizacja: 27.05.2014 | 5

Biofer Folic to suplement diety szczególnie polecany kobietom planującym zajść w ciążę, ciężarnym oraz karmiącym piersią.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
żelazo, suplement diety
fot. materiały prasowe
BIOFER FOLIC

Suplement diety

ŻELAZO O ZWIĘKSZONYM WCHŁANIANIU Z KWASEM FOLIOWYM
 
Biofer Folic to suplement diety szczególnie polecany kobietom planującym zajść w ciążę, ciężarnym oraz karmiącym piersią, u których żelazo jest jednym z najważniejszych mikroelementów, jakie powinny być suplementowane. Preparat jest dodatkowo wzbogacony o kwas foliowy i witaminę C, która zwiększa wchłanianie żelaza.  Biofer Folic zawiera unikatową kompozycję dwóch rodzajów żelaza:
• HEMOWE (obecne w produktach pochodzenia zwierzęcego), związane w molekule hemoglobiny
• NIEHEMOWE (znajdujące się w produktach pochodzenia roślinnego).
Badania kliniczne potwierdzają, że żelazo zawarte w Biofer Folic jest lepiej wchłaniane niż inne preparaty ze związkami żelaza, a jednocześnie charakteryzuje się bardzo dobrą tolerancją.

Żelazo

Żelazo to jeden z najważniejszych mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest istotnym składnikiem hemoglobiny transportującej tlen do komórek całego ciała, wspomaga układ odpornościowy, korzystnie wpływa na sprawność umysłową oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Ciąża wzmaga zapotrzebowanie na żelazo, co związane jest ze zwiększoną ilością czerwonych krwinek oraz transportem żelaza do płodu i łożyska.

Kwas foliowy

U kobiet, które planują ciążę lub już w niej są, wzrasta zapotrzebowanie na kwas foliowy. Jego rola jest szczególnie istotna w początkowej fazie rozwoju płodu, dlatego specjaliści zalecają przyjmowanie dodatkowego kwasu foliowego w ilości 400 µg przed i w czasie trwania pierwszych tygodni ciąży.

Opakowanie: 40 tabletek -– ok. 17 zł, 80 tabletek – ok. 26 zł
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (5)
avatar

Regina
Regina | 2014-06-23 18:58 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To bardzo przyjazne mi tabletki. :) Ucieszyło mnie to, ze mnie nie mdli, nie czuję metalicznego posmaku w ustach, nie mam zaparć, więc jest super. Dotychczas przyjmowanie suplementów z żelazem, właśnie z takimi dolegliwościami kojarzyłam . A przy Bioferku - miła niespodzianka

Odpowiedz

Kizia-mizia
Kizia-mizia | 2014-05-09 11:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Brak mdłości, brak zaparć, brak jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych tak mnie cieszy, że będę zdecydowanie rekomendować i polecać ten bardzo " przyjazny", dla mojego żołądka suplement żelaza :)

Odpowiedz

Julia
Julia | 2014-05-01 16:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Najlepszy suplement żelaza jaki dotychczas przyjmowałam / a niestety problemy z niedoborem tego pierwiastka występują u mnie cyklicznie , niestety /Nie zbyt dobrze czułam sie przy przyjmowaniu różnych innych tabletek, a Biofer to pierwszy suplement, po którym czuję się bardzo dobrze :)

Odpowiedz

Aldona
Aldona | 2014-04-26 21:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Biorę i polecam, bo faktycznie bardzo dobrze się po nim czuję, a i hemowa postać tego pierwiastka, która zawarta jest w tej tabletce jest tez bardzo, bardzo dużym plusem

Odpowiedz

gość2
gość2 | 2014-03-17 23:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Biofer folic jako jedyny posiada w swoim składzie żelazo w formie hemowej.
Dzięki temu przyswajalność tego żelaza jest trzykrotnie wyższa i niezależna od spożywanej diety.
Żelazo hemowe zawarte w Biofer folic jest delikatne dla przewodu pokarmowego i nie potęguje mdłości u kobiet ciężarnych.
Żelazo to redukuje częstość występowania dolegliwości za strony układu pokarmowego takich jak: bóle brzucha, biegunki, zaparcia.
Jest dostępny w formie łatwych do połknięcia tabletek dlatego też nie barwi zębów. Stosowanie produktu charakteryzuje brak metalicznego posmaku.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?