Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Ziaja


kategoria:

Ochrona przeciwsłoneczna


Pojemność: 170 ml ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 18 zł
Opis produktu

Ziaja, Mleczko nawilżające w sprayu SPF 30 Sopot Sun

Mleczko nawilżające w sprayu SPF 30 Sopot Sun Ziaja zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Mleczko zapobiega podrażnieniom skóry podczas ekspozycji na słońce, chroni naskórkowe zmiany barwnikowe (znamiona i pieprzyki). Preparat chroni skórę przed powstawaniem przebarwień. Formuła mleczka oparta jest na fotostabilnym układzie filtrów pochłaniającym promieniowanie UVA i UVB.

Gdzie można kupić:
Oceny użytkowników produktu 

Ziaja, Mleczko nawilżające w sprayu SPF 30 Sopot Sun

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 12:30

Świetny produkt

Mleczko nawilżające jest łatwe i szybkie w użyciu. Dobrze się rozprowadza po skórze. Jest lekkie nie tworzy tłustej maski, dobrze się wchłania. Dodatkowo nie plami ubrań. Stanowi świetną ochronę. dla skóry przed słońcem, idealne do stosowania w upalne dni. A także w czasie spaceru czy wycieczki. Z nim jesteśmy pewni że podczas pobytu na słońcu nasza skóra nie będzie oparzona i skazana na bezpośrednie działanie promieni UV. Dodatkowo produkt dostępny jest w bardzo niskiej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-28 08:32

Dobry !!!

Ziaja mleczko w sprayu ma fajną lekką i nie tłustą konsystencję. Zapewnia nam ochronę przeciwsłoneczną, jak również chroni nasze znamiona barwnikowe. Jak również zabezpiecza przed powstawaniem nowych znamion.
W swoim składzie zawiera prowitaminę B5 która jest dobra dla podrażnionej skóry.
Dzięki temu że jest w sprayu fajnie się nakłada na skórę szybko i wygodnie. W czasie przebywania na słońcu i podczas kąpieli należy mleczka używać kilka krotnie aby dobrze zabezpieczyć swoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem.
U nie powodowało żadnych uczuleń czy podrażnień.
Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?