Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 34,90 zł
Opis produktu

Zielona Sowa, Poznaję zegar (gra edukacyjna + książka)

Zestaw "Poznaję zegar" wydawnictwa Zielona Sowa to kolejna propozycja serii "Poznaję...". W skład zestawu chodzą: książka oraz gra edukacyjna. Zestaw polecany jest dzieciom od 6. roku życia. 
W książce znajdują się zadania związane z czasem, ich treść urozmaicają zabawne, kolorowe ilustracje. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka i gra stanowią integralną całość.

Tytuł: Poznaję zegar (+gra edukacyjna)
Seria: Poznaję
Liczba stron: 32
Oprawa: karton
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa zielonasowa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Zielona Sowa, Poznaję zegar (gra edukacyjna + książka)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:47

Super zestaw dla przedszkolaka

Dzięki książce i zawartemu zegarowi, dziecko poznaje czas, uczy się godzin. Zestaw jest wykonany z wyrazistych kolorów więc zachęca o nauki. Super sposób na spędzenie czasu przy zabawie i nauce. Wpływa na rozwój dziecka, nabywa ono nowych zdolności i umiejętności. Jeszcze przed pójściem do szkoły, co owocuje w dalszym rozwoju. Zestaw nie jest drogi więc warto w niego zainwestować i kształcić swoje dziecko od najmłodszych lat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 22:01

Bardzo przydatne

Gra i książka bardzo pomagają dziecku w nauce godzin. Sama wiem, że jest to czasem dosyć trudne. Niektóre dzieci mają z tym szczególny kłopot. Zielona Sowa może w tym pomóc i zaradzić. Kolorowe rysunki i obrazki zachęcają do zabawy zegarem i czasem. Bardzo fajna zabawa dla dzieci i całej rodziny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 13:25

Poznaję zegar

Uwielbiam produkty Zielona Sowa.
Jest to kolejna gra w mojej kolekcji, która tylko czeka na odpowiedni moment dla mojego dziecka. Nie omieszkałam jednak obejrzeć jej wzdłuż i wszerz. Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie. Cena całkiem niezła. Tematyka bardzo fajna. Wiem, że nauka godzin przysparza wielu problemów dzieciakom - sama miałam z tym problemy. Pomogła mi książeczka z zegarem z ruchomymi wskazówkami. Dlatego też zdecydowałam, że gra przyda się również mojej córce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?