Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: czekladka24
Ocena:
6 ocen

Cena: 20 zł
Opis produktu

Zielona Sowa, Zestaw Gram z Sówką Zuzią - Pory Roku

Zestaw zawiera: książeczkę, 12 tabliczek tekturowych domino, 18 naklejek. Ta gra to idealny sposób na naukę poprzez zabawę. Zachęca dziecko do ćwiczenia swojej spostrzegawczości, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija umiejętność kojarzenia i zdolności manualnych. Wyrabia u dziecka cierpliwość, wytrwałość i koncentrację podczas zabawy. Gra uczy kojarzenia zwiastunów i zachodzących zmian z poszczególnymi porami roku.

Gdzie można kupić: sklep internetowy zielonasowa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Zielona Sowa, Zestaw Gram z Sówką Zuzią - Pory Roku

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-23 15:13

Polecam

Małe dzieci także można wprowadzać w świat nauki. Zestaw Zielona Sowa jest idealnym połączeniem tego co pożyteczne z tym co przyjemne. Przez zabawę można uczyć się nowych rzeczy. My jesteśmy na etapie nauki cierpliwości poprzez układanie puzzli. Ale kolejne etapy nauki przed nami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Zawadka
Ewelina Zawadka

2017-11-10 13:32

pomocny do nauki i zabawy

Odpowiednie dla 2 latków a nawet i młodszych dzieci, gdyż moja córka miała 1,5 roku jak dostała grę i już próbowała łączyć ze sobą obrazki – była bardzo zainteresowana. Puzzle po złożeniu dość dobrze się trzymają. Kartoniki są sztywne z grubej tektury, mają ładną kolorystykę. W pudełku znajduje się również kolorowanka zawierająca proste ilustracje, z którymi poradzą sobie maluszki. Dodatkowo do każdego rysunku dołączono naklejkę, która może służyć do nauki kolorowania według wzoru.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 16:36

Zestaw świetny

Pakiet gram z Sówką Zuzią to znakomity zestaw obrazków z poszczególnych pór roku. Pozwala dziecku na precyzyjne dopasowywanie elementów charakteryzujących każda z czterech pór roku. Oprawa jest sztywna, nie wygina się, łatwa w manipulowaniu. Mamy tę grę i bardzo chętnie wspólnie układamy ją. DZieci z radością podejmują zabawę przez co ucza się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:59

Super zestaw do zabawy i nauki

Fajny zestaw , maluch od razu chcę się nim bawić. Układa puzzle, nakleja naklejki, uczy się nowych słów, gra w domino. Dziecko rozwija swoje zdolności manualne, wzrokowe, uczy się logicznego myślenia i cierpliwości. Bo nie zawsze mu wychodzi tak jakby chciał. Zestaw można kupić w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-31 11:02

Zachęca do aktywnej zabawy

Kolejny świetny zestaw od zielonej sowy. Siostrzenica ma bardzo dużo zestawów na swojej półce. I przyznam, że są dobrą zabawą ale i uczą. Dziecko z chęcią nakleja nalepki i układa puzzle. Dzięki temu uczy się koncentracji i zręczności. Maluch poznaje nowe słowa związane z porami roku. Przy tym można bardzo miło spędzić czas z dzieckiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Bajek
Natalia Bajek

2017-03-06 14:16

Gram z Sówką Zuzią

Zestaw od Zielonej Sowy składa się z grubych tekturowych kart, kolorowanki i naklejek. Pomaga w nauce nowych słów, wspomaga koncentrację przy łączeniu kolejnych elementów. Posiadamy puzzle Gram z Sówką Zuzią. Syn jest bardzo zadowolony z zestwu i chętnie układa puzzle, koloruje czy nakleja naklejki. Zestaw można kupić w promocyjnych cenach, warto zainwestować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?