Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: czekladka24
Ocena:
3 oceny

Cena: 20 zł
Opis produktu

Zielona Sowa, Zestaw Gram z Sówką Zuzią - Pory Roku

Zestaw zawiera: książeczkę, 12 tabliczek tekturowych domino, 18 naklejek. Ta gra to idealny sposób na naukę poprzez zabawę. Zachęca dziecko do ćwiczenia swojej spostrzegawczości, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija umiejętność kojarzenia i zdolności manualnych. Wyrabia u dziecka cierpliwość, wytrwałość i koncentrację podczas zabawy. Gra uczy kojarzenia zwiastunów i zachodzących zmian z poszczególnymi porami roku.

Gdzie można kupić: sklep internetowy zielonasowa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Zielona Sowa, Zestaw Gram z Sówką Zuzią - Pory Roku

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-08 13:59

Super zestaw do zabawy i nauki

Fajny zestaw , maluch od razu chcę się nim bawić. Układa puzzle, nakleja naklejki, uczy się nowych słów, gra w domino. Dziecko rozwija swoje zdolności manualne, wzrokowe, uczy się logicznego myślenia i cierpliwości. Bo nie zawsze mu wychodzi tak jakby chciał. Zestaw można kupić w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-31 11:02

Zachęca do aktywnej zabawy

Kolejny świetny zestaw od zielonej sowy. Siostrzenica ma bardzo dużo zestawów na swojej półce. I przyznam, że są dobrą zabawą ale i uczą. Dziecko z chęcią nakleja nalepki i układa puzzle. Dzięki temu uczy się koncentracji i zręczności. Maluch poznaje nowe słowa związane z porami roku. Przy tym można bardzo miło spędzić czas z dzieckiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Bajek
Natalia Bajek

2017-03-06 14:16

Gram z Sówką Zuzią

Zestaw od Zielonej Sowy składa się z grubych tekturowych kart, kolorowanki i naklejek. Pomaga w nauce nowych słów, wspomaga koncentrację przy łączeniu kolejnych elementów. Posiadamy puzzle Gram z Sówką Zuzią. Syn jest bardzo zadowolony z zestwu i chętnie układa puzzle, koloruje czy nakleja naklejki. Zestaw można kupić w promocyjnych cenach, warto zainwestować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?