Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Znajdź różnice - zabawy dla dzieci na Wielkanoc - wydrukuj!

| aktualizacja: 21.03.2017 | 0

Czym zająć dzieci w okresie wielkanocnym? Jakie atrakcje im wymyślić? Możecie wydrukować obrazki typu „Znajdź różnice”! To świetna zabawa. Dzieci bardzo lubią wyszukiwać różnice między obrazkami, a przy tym ćwiczą swoją spostrzegawczość!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Jak się bawić z dzieckiem w szukanie różnic między obrazkami? To bardzo proste. Najpierw wybierz konkretny obrazek w naszej galerii, potem go wydrukuj. Następnie poproś dziecko, by znalazło wszystkie szczegóły, którymi różnią się przedstawione na obrazku strony. Dzieci uwielbiają takie detektywistyczne zadania. Rodzice również, dzięki nim maluchy i starszaki ćwiczą spostrzegawczość oraz zmysł wzroku.

Zobacz też: Dopasuj cienie - zabawa wielkanocna dla dzieci do wydruku

Wielkanocna atrakcja lub upominek od Zajączka

Młodszym dzieciom 2+ możesz wskazywać te różnice i bawić się razem z nimi w ich wyszukiwanie. Obrazki różnią się stopniem trudności - dobierz odpowiednią zabawę do wieku i etapu rozwoju dziecka. Wszystkie są utrzymane w świątecznym klimacie - w sam raz na wielkanocne i wiosenne zabawy!

Sprawdź też: Dekoracje i ozdoby do pokoju dziecięcego na bangla.pl
Jeśli chcesz możesz też wydrukować na lśniącym papierze kilka obrazków i stworzyć książeczkę z zabawami typu znajdź różnice. To także fajny pomysł na upominek od Zajączka! Można takie wydrukowane zabawy schować w ogrodzie przy okazji polowania na jajeczka i wielkanocne niespodzianki.

Zobacz też: Urodziło Ci się dziecko? Posadź drzewo i przyślij nam zdjęcie!

Zobacz także:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?