Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zobacz, dlaczego ten mężczyzna się rozpłakał. Jego reakcja chwyta za serce!

| aktualizacja: 20.04.2016 | 0

Czy pamiętacie minę swojego taty, czy mamy, kiedy powiedzieliście im, że spodziewacie się dziecka?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. thedenverchannel.com
Reakcje na hasło " jestem w ciąży", na pewno są różne i nie każda mina jest warta zapamiętania. Niektórzy dziadkowie potrafią jednak wzruszyć się do łez. Szczególnie Ci, którzy naprawdę z utęsknieniem czekają na wnuka.

Ten mężczyzna, wybrał się z rodziną na obiad w restauracji. Kiedy córka wręczyła mu kolorowe pudełko, spodziewał się, że to jakiś upominek dla niego. Nawet gdy wyjął z opakowania smoczek dla dziecka, w pierwszej chwili nie zrozumiał co chce mu przekazać kobieta. Dopiero gdy przeczytał karteczkę przyczepioną do smoczka, dotarło do niego, że zostanie dziadkiem. Sposób w jaki tulił do siebie smoczek, jednocześnie ocierając łzy wzruszenia, już teraz pokazuje, jakim dziadkiem będzie ten mężczyzna. Jego reakcja naprawdę ściska za serce.

Coraz częściej przekazując radosne nowiny, przyszli rodzice decydują się w wyjątkowy sposób powiedzieć o tym swojej rodzinie. Buciki, gryzaki, śpioszki, a także testy ciążowe, lub pierwsze zdjęcie dziecka z badania USG, zapakowane w kolorowy papier są również doskonałym sposobem. 

Jak Ty powiadomiłaś rodziców, że spodziewasz się dziecka? Czy pamiętałaś, by nagrać ten moment? 

Przeczytaj także: Jak przygotować bliskich na nowego członka rodziny?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?