Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zobacz, jak zmieniała się Barbie!

| aktualizacja: 10.11.2017 | 5

Barbie, najbardziej znana lalka świata, wiele razy zmieniała uczesania i makijaż. Nam najbardziej podoba się lalka z roku 1973, a najmniej z 1979. A tobie?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Lalka Barbie zmieniała się przez lata  wiele razy.

Raz miała sztywne, misternie ułożone loczki, innym razem naturalną grzywkę.  Fryzurę a la hełmofon czołgisty zmieniała na zadziorne kitki albo grzywę hippiski, by potem znów wrócić do wersji "właśnie wyszłam od fryzjera".
Czasem nosiła makijaż sceniczny, którego nie powstydziłyby się piosenkarki z grupy ABBA (ach, te niebieskie cienie!), innym razem naturalny, taki, w którym każda z nas mogłaby wyjść na co dzień.
Zmieniały się także dodatki: opaski, oprawki okularów, kolczyki. No i oczywiście stroje.  Tylko jedno wciąż pozostało bez zmian: dziewczynki wciąż uwielbiają swoją Barbie.

Obejrzyj kolaże z portretów lalek Barbie, opublikowane w serwisie Tumbir przez użytkownika o nicku Tenaflyviper. Błyskawicznie stały się hitem sieci.

Polecamy także: Nowe życie starych lalek - po metamorfozie wyglądają lepiej niż przedtem!


Które z wcieleń lalki Barbie podoba ci się najbardziej, a które najmniej? Które z nich najbardziej przypomina lalkę, którą kochałaś w dzieciństwie?  Masz ją jeszcze? Jak wygląda Barbie, którą bawi się teraz twoje dziecko? Czekamy na twój komentarz.

Obejrzyj także zjawiskowe kreacje dla lalek Barbie - dzieła polskiej projektantki, która zarabia na swojej pasji
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (5)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?