Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Cała prawda o szczepionkach i autyzmie... oczami 12-latka – koniec flmu zaskakuje!

| aktualizacja: 02.06.2016 | 1

Film 12-latka zatytułowany "Szczepionki POWODUJĄ autyzm" w kilka dni stał się hitem Internetu. Nic dziwnego – każdy rodzic musi go zobaczyć!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Chłopiec próbuje udowodnić, że szczepionki powodują autyzm
fot. Facebook/Marco Arturo
Post na Facebooku Lewandowskiego o szczepieniach w ramach akcji UNICEFu wywołał burzę. Pytanie "szczepić czy nie szczepić" i dyskusja o ewentualnych powikłaniach wciąż zbudzają kontrowersje. Jednym z najgorętszych tematów jest związek szczepionek z autyzmem.

Cała prawda o szczepionkach

Marco, 12-letni naukowiec, postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości. W filmie, który zaraz zobaczycie, chłopiec prezentuje wyniki swoich badań, ukryte w teczce z tajemniczym napisem "Dowody, że szczepionki powodują autyzm". Zanim ocenicie chłopca – obejrzyjcie film DO KOŃCA. Z pewnością będziecie zaskoczeni!Co wy na to? Ten film został wyświetlony ponad 6 milionów razy w zaledwie kilka dni! Nic dziwnego – chłopiec zakpił z antyszczepionkowców i nieźle wkurzył (na szczęście krótkotrwale) tych, którzy popierają szczepienia.

Szczepienia nie powodują autyzmu

Na początku filmu Marco mówi, że lekarze i firmy farmaceutyczne okłamują nas twierdząc, że szczepionki są bezpieczne. On, mały naukowiec, zrobił własne badania i ma dowody na szkodliwość szczepień. Gdy otwiera teczkę, ujawnia, że... nie ma w niej nic, oprócz pustych kartek. 12-latek pokazuje w ten sposób, że nie ma żadnych dowodów na to, że szczepionki mają związek z autyzmem. Wręcz przeciwnie, zachęca rodziców, by szczepili dzieci – nie szczepiąc malucha naraża się życie innych dzieci.

Dla tych, którzy wciąż się wahają czy szczepić dziecko: jeśli nie przekonuje was głos dorosłych, może przekona was głos dziecka? Wiemy, że film 12-latka jest kontrowersyjny, ale popieramy jego przekaz!

Polecamy: Kalendarz szczepień do 18. roku życia 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Rozczarowana
Rozczarowana | 2016-06-14 23:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

O matko 12 przeprowadzil wlasne badania. Co za brednie. Juz zostaja wypłacane odszkodowania. Oczyscie nie u nas...jeszcze

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?