Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zoo Safari Borysew

| aktualizacja: 22.03.2012 | 1

Zoo Safari Borysew w województwie łódzkim zaprasza na spotkanie z dziką przyrodą.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Zoo Safari Borysew
Jeśli kiedyś przypadkowo zawitacie do niepozornego Borysewa w województwie łódzkim, nie przecierajcie oczu ze zdumienia zbyt długo, zamiast tego przygotujcie się na niezwykłe spotkanie ze światem egzotycznej, dzikiej przyrody rodem z rajskiego ogrodu.

Nie sposób nie pokochać tego miejsca. Przekonały się o tym tysiące miłośników zwierząt i zapewne przekonają kolejne, Zoo Safari Borysew jest bowiem jednym z najznakomitszych i najprężniej rozwijających się tego typu przedsięwzięć w Polsce.


W środkowej Polsce, nieopodal niewielkiej wsi Borysew w województwie łódzkim, na obszarze 22 hektarów zaaranżowano jedyny w swoim rodzaju ogród zoologiczny, w którym zgromadzono ponad 250 okazów zwierząt. Odwiedzający mogą podziwiać przedstawicieli 60 gatunków reprezentujących faunę 5 kontynentów, w tym okazy unikatowe, których nie zobaczymy w żadnym innym zoo w Polsce, jak chociażby białego tygrysa bengalskiego i białego lwa – przedstawiciela niezwykle rzadkiego gatunku Panthera leo krugeri.
Zoo Safari Borysew urzeka również aranżacją przestrzeni. Zwierzęta maja do dyspozycji przestronne, dostosowane do ich potrzeb wybiegi. Z myślą o ptactwie i zwierzętach wodnych przygotowano staw . Niewątpliwą zaleta organizacji przestrzeni w Zoo Safari Borysew jest możliwość bardzo bliskiego kontaktu z jego mieszkańcami. Zapewniające bezpieczeństwo bariery i ogrodzenia zupełnie nie przeszkadzają w swobodnej obserwacji zwierząt.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Mama_bogdana
Mama_bogdana | 2013-08-23 14:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Po tym artykule zdecydowałem spakować rodzinę i zobaczyć Borysew na własne oczy :) Oczy były ucieszone, dzieciak zafascynowany – Sebek szczególnie lubi lemury po obejrzeniu Madagaskaru, a ja przyznaję, że w barze można naprawdę dobrze zjeść. Polecam!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?