Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Zoobies


kategoria:

Pluszaki


Ocena:
3 oceny

Cena: 130 zł
Opis produktu

Zoobies, Zoobie (Maskotka + Poducha + Kocyk)

Produkt jest połączeniem trzech nieodłącznych atrybutów każdego dziecka – ulubionej przytulanki, mięciutkiej podusi i cieplutkiego, milutkiego kocyka. To perfekcyjne połączenie sprawia, że Zoobie pokocha każde dziecko. Zoobie został tak zaprojektowany, aby maluch sam mógł zmieniać jego formę z pluszaka w poduszkę i z poduszki w kocyk. Wystarczy odpiąć dwa rzepy pod brzuszkiem zwierzaka, aby zmienił się z pluszowej maskotki w miękką podusię. Po odsunięciu suwaka z wnętrza Zoobie wyciągamy cieplutki kocyk.
Oceny użytkowników produktu 

Zoobies, Zoobie (Maskotka + Poducha + Kocyk)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-28 21:36

Super Zabawka

Zabawka bardzo się nadaję dla małego dziecka. Od pierwszego momentu kiedy córką ją dostała od razu była tą "najlepszą". Zabawka miła w dotyku, przydatna oraz sprawia, że dziecko uśmiecha się przez cały czas. Polecam tą zabawkę tak dla chłopczyka jak i dla dziewczynki gdyż jest ona uniwersalna i potrafi rozbudować kreatywność oraz wyobraźnie dziecka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 11:32

cena

może i to jest kocyk poduszka i maskotka w jednym, ale jak dla mnie to tylko maskotka i jest stanowczo za droga jak na zwykłego pluszaka. wolę kupić dużo pluszaków o przeróżnych formach niż takiego jednego skromnego i w dodatku bardzo drogiego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-05 11:14

maskotka

Nasz mały synek dostał takiego misia - kocyk . Jak był maleńki nie rozstawał się z nim na krok , ciągle się do niego przytulał i z nim spał . Potem jednak zaczął się nakrywać na główkę i w obawie , żeby się nie udusił pod tym kocykiem już mu go nie dawaliśmy . Jednak jak podrósł trochę bawi się nim nadal .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?