Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zostanie najstarszą mamą czworaczków na świecie

| aktualizacja: 14.04.2015 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Annegret Raunigk na okładce "Bild"
fot. okładka "Bild"
Jej decyzja jest mocno komentowana przez internautów, którzy uważają, że w tym wieku nie powinna decydować sie na macierzyństwo.

Jest mamą trzynaściorga dzieci, najstarsze ma 44 lata, a najmłodsze 9. I może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że 65-letnia Niemka zdecydowała się pół roku temu na sztuczne zapłodnienie, w wyniku którego już niedługo zostanie mamą…czworaczków.
Taką informację podał niemiecki tabloid "Bild am Sonntag", na łamach którego przyszła mama Annegret R. powiedziała, że niczego się nie obawia i robi to, co uważa za stosowne.

Późna decyzja o macierzyństwie jest mocno komentowana w internecie, jednak Annegret ucina wszystkie spekulacje: - Uważam, że każdy ma prawo do osobistej decyzji. I cieszy się na ponowne zostanie mamą.
Jak do tej pory ciąża przebiega bez komplikacji, i przez najbliższe miesiące wszyscy zainteresowani jej rozwiązaniem będą mogli śledzić dzięki telewizji RTL.

 

Wenn diese Vierlinge Abi machen, ist Mama 83!

Posted by Bild on 12 kwietnia 2015

Zobacz także: Późne macierzyństwo wśród gwiazd
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Dominisia
Dominisia | 2015-04-14 20:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Więc zacznę JA. Nie chcę oceniać tej Pani, każdy ma prawo decyzji o sobie, z jednej strony skoro ktoś zdecydował się przeprowadzić zabieg zapłodnienia znaczy że nie ma przeciwwskazań medycznych żeby tego nie zrobić, z drugiej jednak strony mając 65 trzeba się liczyć z tym, że dzieci trzeba wychować trzeba mieć siłę, witalność i sprawność fizyczną bo jednak dziecko wymaga zainteresowania. Teraz pytanie jest takie czy ta Pani poddała się zabiegowi żeby zarodki urodzić i nie zmarnować ich czy po prostu chciała zrobić karierę w mediach i zabłysnąć jako najstarsza mamusia??

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?