Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Miejsce: szpital, wydarzenie: trzy porody trzech sióstr

| aktualizacja: 26.11.2015 | 0

Trzy siostry, trzy porody... w tym samym dniu i w tym samym szpitalu. Czwarta siostra też w ciąży, czeka na poród w tym samym miejscu. To jednak prawda, że życie pisze najciekawsze scenariusze.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Trojaczki, trzy noworodki
fot. Fotolia
Tego nikt by lepiej nie wymyślił! Trzy siostry, trzy porody, dzień ten sam, miejsce to samo.Mairead Fitzpatrick, Joeline Godfrey i Bernie Ward urodziły dzieci w tym samym dniu w jednym szpitalu w Mayo w Irlandii. Pierwszy urodził się Thomas Óg - syn Mairead. Później na świat przyszła córka Joeline - Sorcha. Ostatnia rodziła Bernie. Jej syn Phelim przyszedł na świat 17 godzin po Thomasie.

– Nie planowałyśmy tego. Gdybyśmy planowały na pewno by się nie udało... a tak, jesteśmy tu razem – powiedziała dziennikarzom jedna z sióstr. Ich rodziny cieszą się potrójnie... z trzech nowych członków rodziny, z tego, że nie muszą jeździć w odwiedziny do trzech szpitali i że dziewczyny mogą się w tych ważnych chwilach wzajemnie wspierać.
A opiekujący się dziewczynami personel szpitalny podkreślił, że taka sytuacja miała w ich szpitalu po raz pierwszy i nikt z lekarzy nie słyszał o podobnym przypadku.

Siostrom gratulujemy! To naprawdę ciekawa historia. Ciekawe jesteśmy, czy ktoś słyszał o podobnej w Polsce?

Polecamy: Zdarzają się ucieczki z sali porodowej - wywiad z położną

Źródło: www.irishtimes.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?